اجنه و ارواح خبیث | بلاگ

اجنه و ارواح خبیث

تعرفه تبلیغات در سایت

شما به وجود اجنه و ارواح خبیث که در زندگی آدمها دخالت می کنند معتقدید؟؟ من هم نبودم اما....

یک.توی سفر تفریحی یا کاری و..هستید.بین راه ،کنار بازار،در یک محیط گردشگری و...مجبور می شوید سری به سرویسهای بهداشتی!!بزنید.همه می دانیم که در اکثریت موارد با چه منظره ای رو به رو می شوید!اگر اوضاع مزاجتان هم مثل بنده خراب باشد که حالت تهوعش دم مشکش! است با سرفه ها و تلاش برای اینکه جلوی بالاآوردنتان را بگیرید اعلام ورود کرده و اگر اوضاع در حد قابل قبول بود! به سقف زل بزنید و حواستان را به زور پرت کنید و خود را سریع به در برسانید!

دو.می روید کنار دریا،توی جنگل، گردنه ها و دامنه های گردشگری و...جا برای نشستن پیدا نمی کنید که هیچ بوی زباله خفه تان می کند.از پوست هندوانه و خربزه  و غذای مانده و کاغذ چیپس و..بگیر تا پوشک بچه!! باز هم درحالی که سعی میکنید حواستان را پرت کنید و به نوک درختان و وسط دریا زل بزنید و به زور غذا را ببلعید بی خیال نفس های عمیق و هوای پاک و..می شوید و خودتان را پرت می کنید توی ماشین..

سه.بیرون هستید، توی خیابان، وسط بازار، کنار همان دریا یا وسط همان جنگل؛ دقیق می شوید روی چهره مردم...یک عده کثیری از king ها و queenها!!موها بلوند یا هایلایت!! ناخنها مانیکور شده،لب و بینی و گونه و...عمل شده و همه تقریبا یک شکل! و خلاصه همه به اصول آخرین متدها و مدها و رنگ سال و..آشنا؛حالا یکی بد سلیقه یکی خوش سلیقه! یکی چادری یکی ساپورت پوش، یکی بی ریش، یکی ریش دار! پای صحبت هرکسی بنشینید و اینستاگرام و فیسبوک و باقی پیج های مجازی هرکسی را ببینید همه دوستدار محیط زیست،مدافع حقوق یوزپلنگ ایرانی!! عضو کمپین حمایت از فلان و بهمان و مدافع حقوق زنان و کودکان و..

چهار. فقط یک دقیقه فکر کنید مگر می شود همه افتضاحات موارد یک و دو کار آدمهای مورد سه باشد؟!!استغفرالله! پناه برخدا! معلوم است که نه!! و این چنین است که شما به وجود اجنه و ارواح خبیثه که توی زندگی آدمها دخالت می کنند و نمی گذارند ما آدمهای مثبت و بافرهنگ و همه چیزدان کار خودمان را بکنیم اعتقاد پیدا می کنید!! شک هم نمی کنید. من هم همینطوری ایمان آوردم!

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت: 5:16