معجزه های کوچک،معجزه های بزرگ

ساخت وبلاگ
چکیده : معجزه ها همیشه هستند؛ گاهی کوچک ، گاهی بزرگ؛ گاهی پر سر و صدا ، گاهی آرام و بی صدا؛ معجزه می تواند ا... با عنوان : معجزه های کوچک،معجزه های بزرگ بخوانید :

معجزه ها همیشه هستند؛ گاهی کوچک ، گاهی بزرگ؛ گاهی پر سر و صدا ، گاهی آرام و بی صدا؛ معجزه می تواند انتظار نا امیدانه ی زنده پیدا شدن عزیزی باشد از زیر آوار و آتش و خون...می تواند شفای یک بیماری سخت باشد یا از خواب بیدار شدن و نفس کشیدن روزمره نا آگاهانه  که آنقدر برایمان عادی شده که معجزه اش ندانیم.....معجزه می تواند بعد از روزها چشم انتظاری و دعا و درماندگی اتفاق بیفتد یا حتی بی آنکه از رخ دادنش با خبر باشیم...اما هرچه که باشد و هر طور که باشد همه ی این معجزه های کوچک و بزرگ در یک چیز مشترکند و آن اینکه زندگی ما را از این رو به آن رو میکنند ، چه بخواهیم چه نخواهیم...و حقیقتا چه کسی می داند کدام یک از این معجزه ها واقعا بزرگ تراست و کدام یک کوچک تر؟!

معجزه کوچکی که اکنون درون بطن من درحال رشد و شکل گیری است؛آنقدر بزرگ هست که توانسته باشد چندین ماه زندگی عادی مرا (والبته سالهای بعد را نیز!)  به هم بزند که ننوشتن وبلاگ تنها یک بخش کوچکش باشد... روزهای سختی را پشت سر گذاشته ام و روزهای سخت دیگری پیش رو دارم؛ برای من و معجزه کوچک توی دلم دعا کنید.....

غرقه در دریا...
ما را در سایت غرقه در دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 5:27