همه چیز را همگان دارند! یا امان از دست دورنما..

ساخت وبلاگ
چکیده : همه مشکلات من با صدا و سیما یک طرف، پیامهای بازرگانی قبل و وسط برنامه کودکش یک طرف! نمیدانم اولین با... با عنوان : همه چیز را همگان دارند! یا امان از دست دورنما.. بخوانید :

همه مشکلات من با صدا و سیما یک طرف، پیامهای بازرگانی قبل و وسط برنامه کودکش یک طرف! نمیدانم اولین بار چه کسی قانون منع تبلیغات در برنامه های کودک را نقض کرد و بقیه هم از خدا خواسته ادامه اش دادند..اینکه  بعضی خانواده ها توان تامین انها را ندارند یک طرف قضیه است اما بخش مهم تر اینست که بچه ها مثل بزرگترها قدرت تشخیص ندارند و همه چیز را می خواهند ..کسی مثل من که تصمیم ندارد بچه اش در سنین پایین تحت اموزش مستقیم قرار بگیرد تا کی باید شاهد تبلیغ "بالا بالا"(اگر من یک روز کسی که اسم این محصول را گذاشته ببینم!!) و هزار جور بسته اموزشی الفبا  و بازی یارانه ای و تبلت و...باشد و یکی مثل فندق کوچولو هم که ماشاا... همه اش را بخواهد!

+حالا شاید بتوانم عدم قدرت تشخیص بچه را قبول کنم اما هیچ رقمه نمیتوانم درک کنم بزرگترهایی را که اگر توی جمعی همه بچه ها دستشان تبلت بود و بچه یا نوه اینها نداشت یا به محض اینکه در خانه کسی اسباب بازی دید و خواست از همانجا یک راست به مغازه میروند که مبادا بچه عقده ای شود!!انگار همه قرار است اسباب بازی کپی هم داشته باشند.والا ما که بدون اینها و با دوتا عروسک و لی لی و وسطی و چند تا اسباب بازی بزرگ شدیم و هیچ چیز هم از ارزشهایمان کم نشد!!* :-))

*جمله معروف گزارشگران و کارشناسان ورزشی دربرابر باختهای پیاپی فوتبالیستهای فوق حرفه ایمان!!! :-)

*دورنما واژه من دراوردی است برای تلویزیون براساس دورگو به جای تلفن!!

غرقه در دریاهمه چیز را همگان دانند,همه چیز راجع به مردان,همه چیز راجع به بارداری,همه چیز رایگان دانلود,همه چیز درباره رابطه مقعدی,همه چیز درباره رابطه,همه چیز درباره رایتل,همه چیز درباره رانا,همه چیز درباره رابطه دهانی,همه چیز در مورد رابطه زناشویی,...
ما را در سایت غرقه در دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 16 شهريور 1395 ساعت: 5:55